Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
DATASKUP 26. OKTOBER 2024
2024/10/26 09:30:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Påmelding Data-SKUP
Send inn metoderapport til Data-SKUP
Metoderapporter
SKUP-prisen
Pengebingen
Dagens Næringsliv
2011
Gøran Skaalmo og Kjetil Sæter
Les rapport
Hydros skjulte fortid
Dagens Næringsliv
2004
Knut Gjernes, Gørans Skaalmo
Les rapport
Salget av SND Invest
Dagens Næringsliv
2004
Kristin Gyldenskog
Les rapport
Urent i vaskebransjen
Dagens Næringsliv
2004
Torstein Tranøy, Espen Linderud
Les rapport
Diplom
På innsiden
Dagens Næringsliv
2003
Knut Gjernes, Kristin Gyldenskog, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Da Bogen brakk nakken
Dagens Næringsliv
2003
Lars-Erik Nygaard
Les rapport
Statoil-saken
Dagens Næringsliv
2003
Ingvild Rugland, Morten Ånestad
Les rapport
Diplom
Det eksakte kaos
Dagens Næringsliv
1999
Jens M. Johansson, Lars Backe Madsen
Les rapport
Diplom
Røkkes finansielle operasjoner
Dagens Næringsliv
1999
Terje Erikstad, Geir Imset
Les rapport
Gramart – pengene og makten
Dagens Næringsliv
1999
Kjetil Jørgensen, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Gambling, svindel og flaskepant
Dagens Næringsliv
1999
Randi Bærhaugen, Lars Backe Madsen, Jarle Aabø
Les rapport
For lut og salt vann
Dagens Næringsliv
1999
Bjørn Olav Nordahl, Åge Winge
Les rapport
Giske-saken
Dagens Næringsliv
2017
Tore Gjerstad og Kristian Skard
Les rapport
Kartongkameratene
Dagens Næringsliv
2017
Lars Kristian Solem, Line Dugstad og Fredrik Solstad
Les rapport
Jakten på Thunder
Dagens Næringsliv
2017
Eskil Engdal og Kjetil Sæter
Les rapport
SKUP-prisen
Boligbygg-saken
Dagens Næringsliv
2017
Kjetil Sæter, Knut Gjernes, Lars Kristian Solem og Fredrik Solstad
Les rapport
SKUP-prisen
Tidal-saken
Dagens Næringsliv
2018
Markus Tobiassen, Kjetil Sæter
Les rapport
Overgangsskandalen
TV 2
2011
John Christian Lundstadsveen, Eystein W.Thue, Per Angell Berntsen og Espen Solbakken
Les rapport
Dødens venterom.
TV 2
2011
Anine Hallgren,
Les rapport
Skippergata
TV 2
2004
Asbjørn Olsen
Les rapport
Det skal vi leve av
TV 2
2004
Per Christian Magnus, Robert Reinlund, Magne Sleire
Les rapport
Svin på skogen
TV 2
2003
Jan Over Årsæther, Lars Rørholt, Rune Blekken, Steinar Ansjøen
Les rapport
Ulvemysteriet
TV 2
2003
Asbjørn Øyhovden, Kjell Persen
Les rapport
Moderne griseproduksjon og lovbrudd på slakteriene
TV 2
1999
Tonje Steinsland
Les rapport
TVIL
TV 2
1999
Olav Njaastad
Les rapport
Rettssikkerhet – politiets informanter
TV 2
1999
Morten Møller Warmedal
Les rapport
Gjenvinning av drikkekartong – miljøbløffen
TV 2
1999
Morten Møller Warmedal
Les rapport
Tvangsekteskap og æresdrap i det muslimske miljøet i Norge
TV 2
1999
Tonje Steinsland, Hege Storhaug
Les rapport
IQ-testing og diagnosehelvete
TV 2
2017
Asbjørn Øyhovden, Connie Bentzrud og Olav T. Hustad Wold
Les rapport
Voldtektene i Sápmi
NRK Sápmi
2018
Marit Sofie Holmestrand, Nils John Porsanger, Eilif Aslaksen
Les rapport
Sider
Nåværende side
1
Page
2
Neste side
Neste ›
Siste side
Siste »