Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
DATASKUP 26. OKTOBER 2024
2024/10/26 09:30:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Påmelding Data-SKUP
Send inn metoderapport til Data-SKUP
Metoderapporter
Hydros skjulte fortid
Dagens Næringsliv
2004
Knut Gjernes, Gørans Skaalmo
Les rapport
Byggesaken på Ullevål
Aftenposten
2004
Siri Gedde-Dahl, Anne Hafstad, Alf Endré Magnussen
Les rapport
Skippergata
TV 2
2004
Asbjørn Olsen
Les rapport
Byggesvindelsaken
Østlands-Posten
2004
Tonje Pedersen, Christer Lundquist
Les rapport
T-baneras
Aftenposten
2004
Einar Haakaas, Pål Enghaug
Les rapport
Salget av SND Invest
Dagens Næringsliv
2004
Kristin Gyldenskog
Les rapport
Urent i vaskebransjen
Dagens Næringsliv
2004
Torstein Tranøy, Espen Linderud
Les rapport
Hodeløse fusjonssamtaler
Aftenposten
2004
Alf Ole Ask
Les rapport
Det skal vi leve av
TV 2
2004
Per Christian Magnus, Robert Reinlund, Magne Sleire
Les rapport
SKUP-prisen
Dexamin-saken
Aftenposten
2000
Anne Hafstad
Les rapport
Diplom
Svarte får i grått marked
Dagens Næringsliv
2000
Knut Gjernes, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Diplom
Norske jenter omskjæres
TV 2
2000
Tonje Steinsland m.fl
Les rapport
Svartebørshaiene
Dagens Næringsliv
2000
Åge Winge, Jarle Aabø, Jan Ove Årsæther
Les rapport
Åge Korsvolds fall og Jan Petter Colliers smørekultur
Dagens Næringsliv
2000
Jarle Aabø, Bård Bjerkholt
Les rapport
Gramart og Gramo – pengene og makten, saken som endret kultur-Norge
Dagens Næringsliv
2000
Kjetil Jørgensen, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Avlyttingssaken
Dagens Næringsliv
2000
Knut Gjernes
Les rapport
Skogbrukets miljøkomplott
Aftenposten
2000
Sveinung W. Jensen
Les rapport
Norges rikeste
Dagens Næringsliv
2000
Ingunn Stray Spetalen, Gøran Skaalmo
Les rapport
Utenfor Standard
Aftenposten
2000
Pål Enghaug, John Hultgren, Tone Tveøy
Les rapport
Kunsten som forsvant
TV 2
2000
Morten Møller Warmedal
Les rapport
Tyven tyven skal du hete
TV 2
2000
Morten Møller Warmedal
Les rapport
Flatland-saken
TV 2
2000
Tor Ole Steinsland, Mats Ektvedt
Les rapport
Kappløpet om hjernen
TV 2
2000
Gerhard Helskog, Kjell Persen
Les rapport
Kongelig bruktbilhandel
Aftenposten
2000
ohnny Gimmestad, Sveinung W. Jensen
Les rapport
OKI-opplæring eller pengesløsing
Østlands-Posten
2000
Hanne Wien
Les rapport
Åsta-ulykken
TV 2
2000
Redaksjonen
Les rapport
SKUP-prisen
Wiborg og værrapporten om Gardermoen
Aftenposten
1999
Pål Enghaug, Wenche Harbo, John Hultgren, Alf Endre Magnussen
Les rapport
Diplom
Det eksakte kaos
Dagens Næringsliv
1999
Jens M. Johansson, Lars Backe Madsen
Les rapport
Diplom
Lovens mester og Et land for de rike
Aftenposten
1999
Jan Ove Årsæther
Les rapport
Diplom
Bærum-saken, aktiv dødshjelp
Aftenposten
1999
Robert Gjerde
Les rapport
Sider
Nåværende side
1
Page
2
Neste side
Neste ›
Siste side
Siste »