Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
DATASKUP 26. OKTOBER 2024
2024/10/26 09:30:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Påmelding Data-SKUP
Send inn metoderapport til Data-SKUP
Metoderapporter
Celleprøvesaken
Avisa Nordland
2014
Siri Gulliksen
Les rapport
Emilie-saken
Avisa Nordland
2011
Inger Anne Lillebø
Les rapport
Securitas-saken ved Bodø lufthavn
Avisa Nordland
2011
Per Torbjørn Jystad
Les rapport
Tvunget til å bade naken
Avisa Nordland
2011
Aleksander Ramberg og Tom Melby
Les rapport
Meglersaken
Avisa Nordland
2006
Iris Lyngmo, Arnt E. Pedersen
Les rapport
Friskere med Helse Nord
Avisa Nordland
2003
Kari Karstensen, Reidun Kjelling Nybø
Les rapport
Folkestyret
Avisa Nordland
2003
Kari Karstensen
Les rapport
Skitne hoteller
TV 2
2014
Camilla Brække
Les rapport
Overgangsskandalen
TV 2
2011
John Christian Lundstadsveen, Eystein W.Thue, Per Angell Berntsen og Espen Solbakken
Les rapport
Dødens venterom.
TV 2
2011
Anine Hallgren,
Les rapport
Libanon-krigen sommeren 2006
TV 2
2006
Fredrik Græsvik, Aage Aune
Les rapport
Vold mot barn
TV 2
2006
Asbjørn Øyhovden, Connie Bentzrud
Les rapport
Muslimske meninger
TV 2
2006
Per Christian Magnus, Olav Njaastad, Kjell Persen, Robert Reinlund
Les rapport
Vaksineeksperimentet
TV 2
2006
Karen Marie Aarre, Connie Barr
Les rapport
Et lite stykke Norge
TV 2
2006
Erling Borgen, Tarjei Leer-Salvesen
Les rapport
Veldedighet AS
TV 2
2006
Tommy Gulliksen
Les rapport
Berners kamp
TV 2
2006
Olav Njaastad, Kjell Persen
Les rapport
Svin på skogen
TV 2
2003
Jan Over Årsæther, Lars Rørholt, Rune Blekken, Steinar Ansjøen
Les rapport
Ulvemysteriet
TV 2
2003
Asbjørn Øyhovden, Kjell Persen
Les rapport
Barnehjemsgranskingen i Oslo
NRK Østlandssendingen
2003
Kjell Vesje, Henrik Nielsen
Les rapport
Boligfeltene på søppeldynga
NRK Østlandssendingen
2018
Dag Aasdalen, Øyvind Gustavsen, Kaja Staude Mikalsen
Les rapport
Det råtne gullet
NRK
2011
Marit Higraff, Espen Eraker og Lisbeth Fauske Løland
Les rapport
Informanter i burka
NRK
2011
Ole Reinert Omvik og Anders Sømme Hammer
Les rapport
SKUP-prisen
Klasevåpen
NRK
2006
Tormod Strand
Les rapport
Avslag
NRK
2006
Kjersti Knudssøn, Synnøve Bakke
Les rapport
Entra Eiendom
NRK
2006
Christian Steffensen, Eirik Veum
Les rapport
Kautokeino-oppgjøret
NRK
2006
Kent Valio, Håkon Haugsbø
Les rapport
Diplom
I dypeste hemmelighet
NRK
2003
Renie K. Thorleifsson
Les rapport
Diplom
Krigsforbryter-saken
NRK
2003
Merete Jansen, Hege Moe Eriksen
Les rapport
Galskap i system
NRK
2003
Astri Thunold, Kjersti Knudssøn
Les rapport
Sider
Nåværende side
1
Page
2
Neste side
Neste ›
Siste side
Siste »