Skip to main navigation
Meny
Stiftelsen for en Kritisk og Undersøkende Presse
Hovednavigasjon
Metoderapporter 2023
Eldre metoderapporter
Om SKUP
Prisvinnere
Personvern
Fulltext search
DATASKUP 26. OKTOBER 2024
2024/10/26 09:30:00
Countdown placeholder
Nedtelling
Conference action links
Påmelding Data-SKUP
Send inn metoderapport til Data-SKUP
Metoderapporter
Diplom
Lånehaien
Dagens Næringsliv
2014
Gøran Skaalmo, Knut Gjærnes
Les rapport
Oljefondet og Formel 1-aksjene
Dagens Næringsliv
2014
Gøran Skaalmo, Knut Gjærnes
Les rapport
Skjult i skatteparadis
Dagens Næringsliv
2006
Harald Berglihn, Knut Gjernes, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Farlige raske penger
Dagens Næringsliv
2006
Knut Gjernes, Roar Nerdal, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Diplom
På innsiden
Dagens Næringsliv
2003
Knut Gjernes, Kristin Gyldenskog, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Da Bogen brakk nakken
Dagens Næringsliv
2003
Lars-Erik Nygaard
Les rapport
Statoil-saken
Dagens Næringsliv
2003
Ingvild Rugland, Morten Ånestad
Les rapport
Diplom
Det eksakte kaos
Dagens Næringsliv
1999
Jens M. Johansson, Lars Backe Madsen
Les rapport
Diplom
Røkkes finansielle operasjoner
Dagens Næringsliv
1999
Terje Erikstad, Geir Imset
Les rapport
Gramart – pengene og makten
Dagens Næringsliv
1999
Kjetil Jørgensen, Bjørn Olav Nordahl
Les rapport
Gambling, svindel og flaskepant
Dagens Næringsliv
1999
Randi Bærhaugen, Lars Backe Madsen, Jarle Aabø
Les rapport
For lut og salt vann
Dagens Næringsliv
1999
Bjørn Olav Nordahl, Åge Winge
Les rapport
SKUP-prisen
Tidal-saken
Dagens Næringsliv
2018
Markus Tobiassen, Kjetil Sæter
Les rapport
Skitne hoteller
TV 2
2014
Camilla Brække
Les rapport
Libanon-krigen sommeren 2006
TV 2
2006
Fredrik Græsvik, Aage Aune
Les rapport
Vold mot barn
TV 2
2006
Asbjørn Øyhovden, Connie Bentzrud
Les rapport
Muslimske meninger
TV 2
2006
Per Christian Magnus, Olav Njaastad, Kjell Persen, Robert Reinlund
Les rapport
Vaksineeksperimentet
TV 2
2006
Karen Marie Aarre, Connie Barr
Les rapport
Et lite stykke Norge
TV 2
2006
Erling Borgen, Tarjei Leer-Salvesen
Les rapport
Veldedighet AS
TV 2
2006
Tommy Gulliksen
Les rapport
Berners kamp
TV 2
2006
Olav Njaastad, Kjell Persen
Les rapport
Svin på skogen
TV 2
2003
Jan Over Årsæther, Lars Rørholt, Rune Blekken, Steinar Ansjøen
Les rapport
Ulvemysteriet
TV 2
2003
Asbjørn Øyhovden, Kjell Persen
Les rapport
Moderne griseproduksjon og lovbrudd på slakteriene
TV 2
1999
Tonje Steinsland
Les rapport
TVIL
TV 2
1999
Olav Njaastad
Les rapport
Rettssikkerhet – politiets informanter
TV 2
1999
Morten Møller Warmedal
Les rapport
Gjenvinning av drikkekartong – miljøbløffen
TV 2
1999
Morten Møller Warmedal
Les rapport
Tvangsekteskap og æresdrap i det muslimske miljøet i Norge
TV 2
1999
Tonje Steinsland, Hege Storhaug
Les rapport
Barnehjemsgranskingen i Oslo
NRK Østlandssendingen
2003
Kjell Vesje, Henrik Nielsen
Les rapport
Boligfeltene på søppeldynga
NRK Østlandssendingen
2018
Dag Aasdalen, Øyvind Gustavsen, Kaja Staude Mikalsen
Les rapport
Sider
Nåværende side
1
Page
2
Neste side
Neste ›
Siste side
Siste »